18.12.2012

Полтавські туристи покуштували рідного пива

Ви хоча б раз куштували наше полтавське пиво? Маєте улюблене його найменування? А знаєте з чого його готують? МИ його і покуштували і секрети виготовлення дізналися на черговій екскурсії з дегустацією потужностями ЗАТ «Фірма «Полтавпиво».
Читать полностью
24.10.2012

Полтавські туристи відвідали осінню «Софіївку»

20 жовтня в один із останніх теплих осінніх днів туристичний клуб «InGreen» організував поїздку в дендропарк «Софіївка». Ранкова Умань зустрічала туристів туманом, але він швидко розсіявся і відкрив усі принади чарівного парку.
Читать полностью
17.10.2012

ЗМІ про нас: Полтавські туристи побували в Чорнобилі.

7 жовтня організована група туристів з Полтави відвідала Чорнобильську зону відчуження з ознайомчою поїздкою. Координатором поїздки групи полтавських туристів виступив туристичний клуб «InGreen».
Читать полностью
27.09.2012

Туристичний клуб InGreen ВІТАЄ кожного з нас і нагадує про свято - ДЕНЬ ТУРИЗМУ.

Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо кожного з вас із Всесвітнім днем туризму! Бажаємо Вам нових нам вражень та цікавих поїздок! Спеціально для Вас ми склали віршоване привітання:
Читать полностью
23.09.2012

Молодь Полтави відзначала день міста пробіжкою і екскурсією.

21 вересня активна молодь Полтави влаштувала святкову пробіжку, яка завершилася екскурсією від туристичного клубу «InGreen». Цей захід організатори провели напередодні відзначення 1113-річниці від створення Полтави та 75-річчя заснування Полтавської області.
Читать полностью
19.09.2012

Полтавські туристи вперше погуляли по замку та послухали «співаючі тераси»

15 вересня відбулася перша з Полтави екскурсія «Старовинними палацами та парками Слобожанщини» від туристичного клубу «InGreen». 50 полтавських туристів відправилися шукати найцікавіші перлини Харківської області.
Читать полностью
19.09.2012

ЗМІ про нас: 21 вересня відбудеться масова пробіжка історичним центром Полтави

21 вересня у Полтаві відбудеться вже традиційна пробіжка за здоровий спосіб життя. Цього разу її проведуть не у неділю, а у п’ятницю, щоб присвятити пробіжку 1113-річчю заснування нашого міста і 75-річчю створення Полтавської області. Тому, маршрут пройде через історичний центр міста. На фініші учасників буде чекати екскурсовод туристичного клубу "InGreen". Він проведе екскурсію по Соборному майдану і території Полтавської фортеці XVII сторіччя.
Читать полностью
07.07.2012

Перша екскурсія в Гоголево на свято Івана Купала

В ніч з 6 на 7 липня наші предки відзначали свято Івана Купала. Традиційно цього дня в Гоголево проводять обласне традиційне фольклорне свято «Купальські ігри на батьківщині М.Гоголя». Саме туди поїхали з Полтави на екскурсію учасники туристичного клубу “InGreen”.
Читать полностью
cefixime acheter waar koop ik nolvadex maxalt kaufen singulair tabletten kaufen comprar orlistat barato comprar anafranil 25mg acheter clomid belgique acheter tadalafil achat tadalafil france ibuprofen in amerika kaufen differin online kaufen