17.11.2017

20 причин никогда НЕ ехать в Киев из Полтавы (фото)

Едете на ДВЕ фабрики елочных игрушек изПолтавы с туристическим клубом InGreen 2 декабря, а потом планируете посмотреть Киев? Немедленно отменяйте заявку на сайте организаторов, распакуйте чемодан, будто так и было. Почему? Вот вам целых 20 причин!
Читать полностью
17.11.2017

«Таємнича Полтава» завершила сезон осінніх пішохідних екскурсій новою темою про торгівлю

12 листопада «Таємнича Полтава» завершила сезон осінніх тематичних прогулянок для полтавців, щиро зацікавлених історією та культурою рідного краю. До останньої прогулянки, що стосувалася торгівлі у Полтаві, приєдналося більше 70 осіб. Для зручності учасників прогулянки розділилися на дві групи – ранкову та пообідню.
Читать полностью
25.10.2017

5 причин чому ні за що в світі не треба їхати в Шарівку восени

Туристичний клуб InGreen є автором і засновником маршруту «Старовинними садибами і парками Cлобожанщини». Найбільш очікувана точка маршруту це Шарівка. За 5 років існування маршруту ми проаналізували багато факторів і визначили 5 причин, чому ніколи і ні за що не потрібно їхати в Шарівку восени.
Читать полностью
25.10.2017

На море в жовтні? Учасники туристичного клубу In Green відкрили для себе красу Кременчуцького краю

8 жовтня півсотні учасників туристичного клубу InGreen вперше випробували новий авторський маршрут, прокладений на південь області, до міста, розділеного ревучим Дніпром, до міста з унікальними крем’яними скелями, до міста, де, якщо вірити літературній вигадці Ільфа і Петрова, провів дитинство той самий Остап Бендер... До речі, в центрі цього міста ви й сьогодні можете зустріти пана Бендера — відлитого у бронзі.
Читать полностью
25.10.2017

Марафон #100Days_InGreen: 100 днів щастя та подорожей з InGreen

Хто такі InGreen? Це полтавський туристичний клуб, що єднає довкола себе людей, котрі прагнуть відкривати нові місця, отримуючи новий досвід і пізнаючи світ через подорожі. Що таке #100days_InGreen? Це хештег, що супроводжував надихаючий фото-марафон у популярній соціальній мережі Instagram, що розповідає про сотню найцікавіших та найзахоплюючих місць України, які полтавці змогли відвідати разом з туристичним клубом за всі сім років існування проекту.
Читать полностью
22.09.2017

Близько 180 полтавців зібралося на безкоштовну оглядову екскурсію від проекту «Таємнича Полтава»

21 вересня 2017 року пройшла святкова безкоштовна оглядова пішохідна екскурсія історичною частиною міста Полтава від пошуково-дослідницького проекту «Таємнича Полтава». 21 вересня 2017 року проект відзначає 4 роки від дати заснування. На екскурсію зареєструвалося більше 200 учасників, а прийшло, за підрахунками організаторів, близько 180 осіб. Було задіяно 4 екскурсоводи. Всі вони є авторами тематичних пішохідних екскурсій.
Читать полностью
20.09.2017

Більше 1000 полтавців за 5 років побували в Шарівці з InGreen

15 вересня 2017 року виповнилося 5 років від дати найпершої поїздки в Шарівку з Полтави для збірної групи індивідуальних учасників. Автором і засновником маршруту є туристичний клуб InGreen. Наразі поїздка на Слобожанщину є одним із найпопулярніших серед Полтавців «турів вихідного дня» нарівні із поїздкою в дендропарк «Софіївка» в Умані чи Екопарк Фельдмана в Харкові.
Читать полностью
20.09.2017

Учасники InGreen вдруге відвідали «Петриківський дивоцвіт» та InterpipeTechFest на Дніпропетровщині

Туристичний клуб InGreen єдиний в Полтаві вже два роки поспіль організовує поїздки на заходи, що сприяють вихованню молодого покоління на кращих зразках народної творчості та пробуджують інтерес до науки. В епоху гаджетів та інтернету батькам дедалі складніше зацікавити дітей до творчості та винахідництва. Такі фестивалі, як Interpipe TechFest та «Петриківський дивоцвіт», дають змогу і батькам, і дітям інакше подивитися на звичні речі, змінюють світогляд, спонукають здобувати нові знання.
Читать полностью
13.09.2017

Полтавщина долучилася до міжнародного форуму у Кривому Розі

8-9 вересня 2017 року у Кривому Розі відбувся Міжнародний форум «Індустріальний туризм: кращі практики для ефективного розвитку територій», в рамках якого також проходив фестиваль «Ніч індустріальної культури» та проводилися захоплюючі нічні екскурсії на промислових об’єктах. Учасниками форуму стали представники влади, керівники промислових підприємств регіону, науковці та фахівці сфери туризму. Туристичну галузь Полтавщини на форумі представив туристичний клуб InGreen в особі керівника Ольги Влох.
Читать полностью
13.09.2017

"Таємнича Полтава" запрошує відкрити секрети регіонального телебачення "Лтава"

7 вересня 2017 року учасники пошуково-дослідницького проекту «Таємнича Полтава» побували на першій ексклюзивній екскурсії в головному телецентрі Полтавщини – на телеканалі «Лтава». Віднедавна він має назву Філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава». Екскурсії будуть регулярними
Читать полностью
cefixime acheter waar koop ik nolvadex maxalt kaufen singulair tabletten kaufen comprar orlistat barato comprar anafranil 25mg acheter clomid belgique acheter tadalafil achat tadalafil france ibuprofen in amerika kaufen differin online kaufen