20.05.2013

InGreen туристи вперше відвідали Чернігівщину

Вперше туристичний клуб InGreen організував поїздку на Чернігівщину з Полтави. Ця область приховує багато таємниць та цікавих місць. Тому і тур вихідного дня з Полтави на Чернігівщину виявився дуже насиченим. Вже о 8 ранку нашу "паломницьку" групу зустрічав Густинський монастир. Ми вже відвідували Святогрський монастир та в Почаєвський монастир, але (як на мене) Густинський монастир більш душевний, тому що він важкодоступний та більш віддалений від мирських справ.

Керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох у Густині

Потім "дуже хороша" сільська дорога привела нас в Національний історико-культурний заповідник "Качанівка". Це справжній палац для справжніх принцес. Туристичний клуб InGreen першим в Полтаві організував регулярні тури в Шарівсткий палац. Качанівка - це "вищий рівень", для тих, хто вже побував у Шарівці. Тут реконструйовані зовнішні та внутрішні приміщення та більш обширна територія. Тож гуляти тут можна багато годин поспіль.

Качанівка з ,Полтави, InGreen

Але ми поїхали далі. Наступною точкою маршруту став Тростянецький дендропарк. Він, звісно, меншого розміру, ніж Дендропарк "Софіївка" в Умані, але дуже цікавий. Тут є і своя історія кохання і "маленька Швейцарія". Тож маловідомий Тростянецький дендропарк, як і Краснокутський дендропарк на Харківщині, достойний Вашої уваги. Далі по маршруту був палац Галаганів в Сокиринцях. Ще одна перлина Чернігівщини. Рекомендуємо його відвідати під час святкування днів кобзаря Остапа Вересая.

Тростянецький дендропарк з Полтави, InGreen

Завершальний етап екскурсії - це огляд міста Прилуки, одного з колишніх повітів Полтавської губернії. Його ми відвідали вже о 19.00, тобто в "післяробочий час туристичних агенств". Наостанок ми загадали бажання біля "дядька Миколи" повернутися на Чернігівщину ще раз. Наша екскурсія повториться уже в іншому форматі. Адже поїздка 19 травня тривала 12 годин та включала 5 різних музеїв, де нас зустрічало 5 різних екскурсоводів. Цьому сприяв довгий світловий день та хороша компанія.

Прилуки з Полтави, InGreen