16.08.2013

«Івана Купала в Гоголево» – найяскравіша подорож літа від туристичного клубу InGreen

Серпень – один місяць літа, який потрібно провести як три. Ще є час відпочити, поїхати кудись, змінити обстановку перед початком осені. А також час переглянути фотки і згадати, якою крутою була літня відпустка.

Найбільш вражаючою літньою поїздкою стала екскурсія на святкування Івана Купала в Гоголево. Туристичний клуб «InGreen» щороку обирає місцем святкування Івана Купала – музей Миколи Гоголя в Гоголево. Лише літня нічна театралізована екскурсія в Гоголево може порівнятися із святковим дійством, що розгортається на батьківщині Гоголя в ніч на Івана Купала.

Івана Купала в Гоголево, InGreen

Щорічний фестиваль «Купальські зорі» подарував учасникам туристичного клубу «InGreen» незабутні враження. Спершу всі охочі загадали бажання у спеціальному місці на території музею-заповідника Гоголя. Потім прекрасна половина наших 50 туристів заплели купальські вінки, які в цю чарівну ніч використовуються для ворожіння та визначення власної долі. Ми продовжуємо традицію плетіння вінків, започатковану на першій поїздці на свято Івана Купалап в 2012 році.

Івана Купала в Гоголево, InGreen

А далі розпочалися грандіозні святкування з піснями, танцями, хороводами, конкурсами, стрибками через багаття, дискотекою та нічними розвагами. Святкування Івана Купала – унікальне дійство, а перебування на містичній гоголівській землі робить його ще більш колоритним та неповторним. Тож із нетерпінням будемо чекати наступного року та наступного 7 липня – Івана Купала.

Івана Купала в Гоголево, InGreen

Запрошуємо з Полтави в Гоголево на свято Івана Купала НАСТУПНОГО РОКУ!