28.10.2013

47 полтавців піднялися на 47-метрову дзвіницю Хрестовоздвиженського монастиря (фото)

Перший досвід проведення пішохідної безкоштовної екскурсії містом прийшов у вересні. У жовтні ми обрали новий цікавий об'єкт - Хрестовоздвиженський монастир. Кожен не раз його бачив з Білої Альтанки, можливо хтось бачив ближче чи був на території. Ми ж відкрили всі його секрети на екскурсії 27 жовтня.

Безкоштовна екскурсія до Хрестовоздвиженського монастиря, Таємнича Полтава

Зустрічала нашу групу настоятельниця монастиря, яка протягом 2-х годин детально розповіла про чудотворні ікони та історію святої обителі. Ми відвідали головний собор, Троїцьку церкву, підвальні приміщення звідки розпочиналися підземні ходи. Дізналися не лише про історію Хрестовоздвиженського монастиря, але і про інші церкви міста та України.

Безкоштовна екскурсія до Хрестовоздвиженського монастиря, Таємнича Полтава

А на завершення екскурсії наша група отримала благословення відвідати оглядовий майданчик 47-метрової дзвіниці Хрестовоздвиженського монасиря. Звідти відкривається захоплюючий вигляд на рідне місто під новим кутом. До того ж ця дзвіниця є найвищою релігійною спорудою міста. Тож наші туристи мали дійсно унікальну можливість.

Ольга Влох, керівник проекту Таємнича Полтава

Ми перші організували безкоштовну екскурсію для всіх бажаючих полтавців  до Хрестовоздвиженського монастиря! Ми пропонуємо полтавцям і надалі дізнаватися про історію рідного міста РАЗОМ! Проект не є коменрійним чи благодійним! Кожен сам купує квиток в музей чи платить за транспорт! А ми, абсолютно безкоштовно, створюємо цікаві маршрути, збираємо веселу компанію, організовуємо тематичні екскурсії.

Розширену новину можна почитати на СТУДКЛУБІ.


Кожну останню неділю місяця ми чекаємо всіх бажаючих

на цікавих тематичних екскурсіях та спільних походах в музеї!

Приєднуйтеся до пректу "Таємнича Полтава" НАСТУПНОГО РАЗУ!