23.12.2013

УРА! Ми відвідали літературно-меморіальний музей Івана Котляревського (фото)

22 грудня відбулася екскурсія для зацікавлених полтавців "В гості до Капніста і Котляревського". Це була четверта екскурсія від туристичного проекту «Таємнича Полтава».  

Цього разу на екскурсії в Літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського полтавці дізналися маловідомі сторінки із життєвого та творчого шляху нашого знаменитого земляка. А також почули про загальний стан та етапи розвитку полтавської літератури.

Літературно-меморіальний музей Котляревського, Таємнича Полтава

Двохгодинну тематичну екскурсію нашій групи проводила особисто провідний науковий співробітник музею Євгенія Всеволодівна Стороха. Керівник проекту «Таємнича Полтава» Ольга Влох висловила щире захоплення музеєм:

- В садибі Івана Котляревського був хоч раз чи не кожен полтавець та значна кількість туристів. А от до літературно-меморіального музею приходять набагато рідше. Дуже приємно, що в нашому місті є культурні освічені люди, які готові у свій вихідний іти до музею. Ми створили туристичний проект "Таємнича Полтава", щоб збільшити кількість таких людей у місті. Висловлюємо щиру подяку за надзвичайно цікаву та змістовну екскурсію Євгенії Всеволодівні! Її розповідь розширила наше уявлення про літературне життя Полтави.

Літературно-меморіальний музей Котляревського, Таємнича Полтава

Також у музеї регулярно проходять тематичні виставки. Нам пощастило потрапити на виставку картин та прикрас із природніх матеріалів. Автор робіт – полтавка Ніна Володимирівна Баканова. В її роботах захоплюють створені образи та дивує унікальна техніка виконання. Подібних картин та прикрас нам ще не доводилося бачити.

Ніна Баканова виставка, Таємнича Полтава

Це був наш перший візит до літературно-меморіального музею Івана Котляревського. Ми пропонуємо полтавцям і надалі дізнаватися про історію рідного міста РАЗОМ! Проект не є коменрійним чи благодійним! Кожен сам купує квиток в музей чи платить за транспорт! А ми, абсолютно безкоштовно, створюємо цікаві маршрути, збираємо веселу компанію, організовуємо тематичні екскурсії.

Літературно-меморіальний музей Котляревського, Таємнича Полтава

Розширену новину можна почитати на СТУДКЛУБІ.


Кожну останню неділю місяця ми чекаємо всіх бажаючих

на цікавих тематичних екскурсіях та спільних походах в музеї!

Приєднуйтеся до пректу "Таємнича Полтава" НАСТУПНОГО РАЗУ!