01.02.2014

40 полтавців дізналися таємниці районних музеїв (фото)

Жодні морози не перешкодили ентузіастам, які вирушили 1 лютого 2013 року на п'яту ювілейну екскурсію від проекту "Таємнича Полтава". Цього разу учасники дізнавалися таємниці районних музеїв. Під час поїздки 40 туристів відвідали музей Макаренка та музей Рушника в Полтавському районі.

Музей Антона Макаренка знаходиться в селі Ковалівка на місці колишньої колонії Максима Горького. Саме тут славетний педагог Антон Макаренко працював із підлітками та накопичував унікальний досвід, яким зараз переймають тисячі учителів в різних країнах світу. Музей Макаренка в селі Ковалівка відкрито ще в 1988 році. Його колекція розміщена в двох окремих будинках і широко розкриває діяльність педагога на теренах Полтавщини.

Музей МАкаренка Полтава Ковалевка, InGreen

Полтавський районний музей Рушника в селі Степне - це безперечно унікальний музей! Вся його колекція зібрана жителями села Степне та активістами, які прагнули зберегти традиції своїх бабусь-вишивальниць. Музей Рушника в селі Степне заснований в 2006 році. В 2009 він отримав статус "районного музею". Полтавський музей рушника має  дійсно безцінну колекцію, адже відображає традиційну вишивку та побут нашого краю, наше коріння та минуле. Тож селиться нехай рушниками наша подальша дорога.

Музей рушника Степне Полтава, InGreen

Керівник проекту Ольга Влох задоволена результатами ювілейної екскурсії:

- Ми вперше організували поїздку в музей Рушника для широкого кола бажаючих. Музей працює по робочих днях та і їхати до нього самостійно громадським транспортом не всім буде зручно. А ми збираємо однодумців, шукаємо цікаві місця та організовуємо комфортабельну спільну подорож. Приємно, що це вже другий музей, який спеціально заради нашої групи відкривають у вихідний день. Приємно, що учасники не побоялися "страшних морозів" і відзначили з нами цей маленький ювілей. Я захоплююся людьми, які у свій вихідний день їдуть до музею, щоб дізнатися щось цікаве та розширити свій світогляд. А ми кожного місяця збираємо хорошу компанію для спільного походу на нову тематичну екскурсію.

Музей рушника Степне Полтава, InGreen

Деталі про екскурсію можна почитати за посиланням: СТУДКЛУБ,сайті 0532, виданні Сьогодні-Полтава.


Кожну останню неділю місяця ми чекаємо всіх бажаючих

на цікавих тематичних екскурсіях та спільних походах в музеї!

Приєднуйтеся до пректу "Таємнича Полтава" НАСТУПНОГО РАЗУ!