24.02.2014

Вперше полтавці відвідали музей "Ворскла" (фото)

23 лютого 2013 року в День Захисників Вітчизни, туристичний проект "Таємнича Полтава" підготував справжню "чоловічу" екскурсію до музею футбольного клубу "Ворскла". Вже півроку полтавці збираються кожну останню неділю місяця на тематичні екскурсії містом. Цього разу була обрана футбольна тематика. Тож 23 лютого зібралося більше 30 полтавців, які одними з перших побували на екскурсії у музеї футбольного клубу "Ворскла".

Музей "Ворскла", Таємнича Полтава

Музей відкрито 20 січня 2013 року. В ньому розповідається про історію команди, етапи її становлення та гучні перемоги. Демонструють у музеї також фото та відеоролики із найважливіших матчів полтавської команди. А м'яч та бутси відомих футболістів навіть можна потримати в руках. Відвідати музей самостійно можна у дні футбольних матчів на стадіоні. Також нашій екскурсійній групі дозволили відчути себе справжніми почесними футболістами, які дають інтерв'ю у прес-центрі та тренуються на території стадіону.

Музей "Ворскла", Таємнича Полтава

Керівник проекту "Таємнича Полтава" Ольга Влох підводить підсумки першого півріччя:

- За шість місяців ми проводили екскурсії різної тематики. Серед них: поїздка в музей Рушника, похід в музей "Музична Полтавщина", відвідування музею футбольного клубу "Ворскла", підйом на дзвінницю Хрестовоздвиженського монастиря. І всі ці екскурсії ми зробили вперше! Ще ніхто не пропонував такі маршрути для широкого кола бажаючих. Хочу ще раз подякувати адміністрації та працівникам музеїв, які ми вже відвідали, за співпрацю та розуміння! А на майбутнє маємо ще багато грандіозних планів! Адже Полтава - одне із кращих міст України! Відкриваємо її таємниці разом!

Музей "Ворскла", Таємнича Полтава

Деталі про екскурсію можна почитати за посиланням: СТУДКЛУБ, сайті 0532.


Кожну останню неділю місяця ми чекаємо всіх бажаючих

на цікавих тематичних екскурсіях та спільних походах в музеї!

Приєднуйтеся до пректу "Таємнича Полтава" НАСТУПНОГО РАЗУ!