26.05.2014

Полтавці знайшли та відвідали Архімандритський сад (фото)

24 травня туристичний проект "Таємнича Полтава" об'єднав однодумців-"ботаніків" для тематичної екскурсії в Архімандритьский сад. Це була вже дев'ята тематична екскурсія для всіх бажаючих дізнатися більше про історію рідного міста. Близько 40 юних та дорослих полтавців зібралися, щоб побачити унікальні рослини зібрані в Ботанічному саду ПНПУ.

Ботанічний сад Таємнича Полтава

Історія заснування ботанічного саду у м. Полтаві своїми коріннями сягає початку XX століття. Ботанічний сад розташований на рельєфній території східної частини міста. Сад містить кілька відділів: дендрарій, відділ квітково-декоративних рослин, музей українського квітникарства під відкритим небом, зелений клас, альпійську гірку, відділ сільськогосподарських та лікарських культур, плодовий сад. Дуже цікавими є оранжерея із пустельними, тропічними та субтропічними рослинами. Оригінальним є музей українського національного декоративного квітникарства під відкритим небом. Відвідувачів ботанічний сад приймає лише у робочі дні, але він безперечно вартий Вашої уваги!

Ботанічний сад Таємнича Полтава

Керівник проекту "Таємнича Полтава" Ольга Влох задоволена проведеною екскурсією: 

- Знову ми провели ексклюзивну екскурсію для широкого кола бажаючих! Цього разу "ботанічну". У свій вихідний день нас гостинно зустрічав Архімандритський сад. Дуже приємно, що кожного разу до нас приєднуються нові учасники. Ми із задоволенням організуємо ще більше тематичних маршрутів, щоб жителі Полтави могли разом з нами більше дізнатися про її історію.

Ольга Влох - керівник проекту Таємнича Полтава

Деталі про екскурсію можна почитати за посиланням: СТУДКЛУБ, Полтавщина,  Новини Полтавщини,  сайт 0532.


Кожну останню неділю місяця ми чекаємо всіх бажаючих

на цікавих тематичних екскурсіях та спільних походах в музеї!

Приєднуйтеся до пректу "Таємнича Полтава" НАСТУПНОГО РАЗУ!