11.06.2014

Перша тематична «художня» екскурсія зібрала 70 учасників (фото)

7 червня 2014 року відбулася перша тематична пішохідна екскурсія для жителів міста «Художня Полтава» від проекту «Таємнича Полтава».

Екскурсія була ювілейною - десятою. Вперше замість спільного походу до музею чи поїздки до монастиря полтавці вийшли на вулиці міста.  Нова ініціатива туристичного клубу InGreen визвала надзвичайну зацікавленість і на екскурсію записалося більше 70 учасників.

Художня екскурсія від проекту Таємнича Полтава

Вони розділилися на дві підгрупи і за дві години пройшлися живописними вулицями міста, дізналися де стоять будинки Григорія Мясоєдова та Володимира Волкова, почули про існування Німецької колонії в Полтаві, побачили будинки дворянина Костянтина Башкірцева (батька відомої французької художниці Марії Башкірцевої) та математика Михайла Остроградського.

Художня екскурсія від проекту Таємнича Полтава

Проводила авторську екскурсію співробітник Галереї Мистецтв - Олеся Ачкасова. Для учасників також розробили спеціальну карту із позначеними будинками художників та листівку із описом вулиць міста, названими в честь художників.

Екскурсовод проекту "Таємнича Полтава"

Керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох: "Дуже приємно, що жителям Полтави цікава історія нашого міста і ми зробимо все від нас залежне, щоб тематичних екскурсій в Полтаві стало ще більше і кожен зміг обрати свій маршрут"

Ольга Влох - керівник проекту Таємнича Полтава

Деталі про екскурсію можна почитати за посиланням: СТУДКЛУБ, Новини Полтавщини, сайт 0532,


Кожного місяця ми чекаємо всіх бажаючих

на цікавих тематичних екскурсіях та спільних походах в музеї!

Приєднуйтеся до пректу "Таємнича Полтава" НАСТУПНОГО РАЗУ!