30.07.2014

Новий авторський маршрут від InGreen - "До страусів та конячок"

Туристичний клуб InGreen розпочав цього року новий проект "Мандруємо Полтавщиною", який активно набирає обертів. Його мета - відвідати цікаві, нові, оригінальні місця, куди складно дістатися самостійно, щоб розширити свій світогляд та дізнатися нову інформацію про Полтавщину.

В рамках проекту полтавці вже відвідали унікальну церкву в селі Плішивець та унікальну піраміду в Комендантівці. А у липні ми розробили та відвідали новий авторський маршрут "В гості до страусів та конячок". Він включає Дібрівський кінний завод, приватну страусину ферму та лісове госопдарство. Ніхто з Полтави ще не їздив збірними групами по цьому маршруту, і багато хто навіть не знав де знаходятся всі ці об'єкти!

Керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох:

- Ми знову перші! Нам цікаво разом відкривати нові сторінки історії нашого краю. Громадським транспортом досить складно доїхати з Полтави,  навіть, в Дібрівку, не кажучи вже про інші об'єкти нашого маршруту "В гості до страусів та конячок". Саме тому ми і збираємо однодумців та друзів для спільної подорожі. І знову, як і при поїздці в Тунель Кохання, ми даємо ідею для туристичних агенцій міста куди можна повезти полтавців. Так приємно, коли твій авторський маршрут поширюється серед інших і всі бажаючі можуть його відвідати! Ми будемо продовжувати мандрувати Полтавщиною та пізнавати історію рідного краю. Тож вже восени на Вас чекають нові ексклюзивні авторські маршрути від туристичного клубу InGreen!

На ферму страусів з Полтави InGreen

А під час літных поїздок учасники побачили племінних коней рисистих порід на Дібрівському кінному заводі, покаталися на конячках та бричці, дізналися історію заводу та технолгію утримання коней, скуштували кумис, побачили як утримують африканських страусів в українських умовах, спробували смачні делікатеси зі страусів, придбали лікувальне страусине масло та інші сувеніри, побачили диких Коней Пржевальського та свійських птахів у лісовому госопдарстві. Саршрут просто ШИКАРНИЙ, особливо для батьків з дітками! Тож ми ще обов'язково його відвідаємо із друзями восени!

На ферму страусів з Полтави InGreen

На ферму страусів з Полтави InGreen


Про наш авторський маршрут написала газета "Події та Коментарі" від 28.07.14:

Полтавці знайшли гідну альтернативу відпочинку в Криму -ЧИТАТИ СТАТТЮ