14.01.2015

ПІДСУМКИ 2014 року від туристичного клубу InGreen (фото, посилання)

2014 рік був відкрив нові горизонти для країни та нові маршрути для туристичного клубу InGreen

Січень 2014 - вперше* з Полтави пройшла подорож на колядки в музей Гоголя та театралізовану екскурсію в музей весілля. Поїздка просто неймовірна! Після знайомтсва з Миколою Гоголем, його сестрою та мамою у кімнатах будинку, професійний колектив заспівав автентичні колядки, привів козу та посівальників. А у музеї весілля "одружилася" ще одна пара під пісні народного колективу "Берегеня". ЛИШЕ МИ провели таку подорож для широкого кола бажаючих. Детальніше про подорож - ЧИТАТИ ТУТ

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Березень 2014 - розпочався проект "Мандруємо Полтавщиною" із подорожі в місто Гадяч. Ми думали у Гадячі не так багато цікавого. Насправді, це вражаючи місто - одна із 14 гетьманських столиць. Тут учасники спустилися під землю та піднялися над землею, побачили місця, де ходила українська письменниця Леся Українка та єврейський пророк Шнеур-Залман із Ляд, відвідали музей Молотка та музей Бджільництва. Їхати у Гадяч ВАРТО з нами у 2015 році! Детальніше про подорож - ЧИТАТИ ТУТ

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Окремої уваги заслуговує старовинна унікальна мурована дев'ятибаннна церква в селі Плішивець. Її фото у 2012 році увійшло в десятку кращих на всеукраїнському етапі міжнародного конкурсу "Вікі любить пам'ятки". Церква просто вражаюча! Ми БУЛИ ПЕРШИМИ*, хто її відвідав і, мабуть, залишимося єдиною групою з Полтави, тому що дороги до церкви фактично немає.

Ольга Влох - керівник InGreen

Квітень 2014 - вперше* з Полтави пройшла подорож на одну із трьох європейських пірамід в Комендантівку. Це найбільша і найстаріша українська піраміда. Зараз до неї прибудована сучасна споруда, але сама піраміда простояла більше 150 років. По дорозі учасники заїхали в один із трьох полтавських монастирів в Козельщині, відвідали найдосконаліше місто країни - Нові Санжари та побували у центрі ткацтва і вишивки Решетилівці. ЛИШЕ МИ провели таку подорож для широкого кола бажаючих. Детальніше про подорож - ЧИТАТИ ТУТ

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Квітень 2014 - перша* подорож із батьківщини Григорія Сковороди на місце його останнього спочинку. Учасники відвідали Національний музей та могилу філософа в Сковородинівці, побачили справжній "Сільський Ермітаж" в Пархомівці, оглянули романтичний замок в Шарівці та ексклюзивну церкву в Наталіївці. Погода у квітні порадувала несподіваним снігом. ЛИШЕ МИ провели таку подорож для широкого кола бажаючих.

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Квітень 2014 - улюблена студентська подорож на три дні потягом до Львова. Ми живемо в самому центрі міста, слухаємо дві екскурсії із профейними екскурсоводами та вечірню екскурсію "Кнайпами Львова". У нас достатньо вільного часу щоб прогулятися цим чудовим середньовічним містом. Їхати у Львів ВАРТО з нами в 2015 році!

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Квітень 2014 - ми першими* з Полтави почали проводити поїздки для всіх бажаючих у колишню резиденцію колишнього президента. Про наші подорожі з Полтави в Межигір'я написали: на офіційному сайті ТСН (канал 1+1), на сайті Новини Полтавщини, а пізніше у англомовному бізнес-виданні "KyivPost"

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Травень 2014 - ми ЄДИНІ запропнували полтавцям поїхати на Кінно-спортивне свято в Дібрівці. Також ми відвідали приватну страусину ферму. Подорож "До конячок та страусів" - це наш авторський тур, організований вперше ще у 2013 році. Їхати "До конячок та страусів" ВАРТО з нами у 2015 році! Детальніше про подорож - ЧИТАТИ ТУТ.

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Червень 2014 - полтавська делегація відвідала ярмарок майстрів у місті Переяслав-Хмельницький. Це один із наших улюблених маршрутів, тому що це одне із найстаріших міст України, концентрація музеїв тут найвища на метр квадратний. Найкращий з них - Музей архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини. Тут, на території 30 гектарів, зібрані хати, які демонструють побут мешканців Полтавщини. Саме в таких хатах жили наші прадідусі і прабабусі. Їхати у Переяслав-Хмельницький ВАРТО з нами у 2015 році! Детальніше про подорож - ЧИТАТИ ТУТ.

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Червень 2014 - ми ПЕРШІ ТА ЄДИНІ відвідали екстремальний маршрут Житомирською та Вінницькою областями. А саме: Кам'яне Село в лісах під Блоруссю-військовий об'єкт "Скеля" в Коростені-Музей Космонавтики в Житомирі-Ставку Генріха Гімлера під Житомиром-собор, де вінчався Оноре де Бальзак у Бердичеві-ставку Адольфа Гітлера під Вінницею-Фонтан "Рошен" у Вінниці. І це все за ОДИН день! От у чому наша особливість - ЕКСКЛЮЗИВНІ ТУРИ! Ми із задоволенням їдемо по нових насичених оригінальних маршрутах, по лісах, по бездоріжжю, заради здійснення мрій наших учасників!

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Під час цього маршруту ми вперше приготували InGreen-торт до дня народження туристичного клубу та найдовшого дня року.

Ольга Влох - керівник InGreen

Липень 2014 - подорож у Чорнобильску Зону Віджудження. Під час подорожі ми відвідали: місто Чорнобиль, місто-привид Прип'ять, Чорнобильську атомну електростанцію, Загоризонтну радіолокаційну станцію «Дуга» (Чорнобиль 2). Арку, яка накриє старий саркофаг, ще продовжують будувати - тож Ви ще побачите саркофаг 1986 року. Їхати у Чорнобиль ВАРТО з нами у 2015 році!

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Серпень 2014 - ми ПЕРШІ ТА ЄДИНІ відвідали екстремальний маршрут Кіровоградською та Миколаївською областями. У Миколаївській області: Актовський каньйон, який  входить до складу регіонального ландшафтного парку «Гранітно-Степове Побужжя» і є частиною одного з семи природних чудес України. У всеукраїнському етапі міжнародного конкурсу «Вікі любить Землю 2014» серед 12 тисяч конкурсних робіт фото каньйону посіло  третє місце. У Кіровоградській області: місце сили "Монастирище". Ті, хто відвідують цю місцевість, відчувають на собі його енергетичний вплив, що надає їм життєвих сил. Детальныше про подорож на сайті 0532 та на сайті "Полтавщина"

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Вересень 2014 - відзначили перший рік діяльності туристичного проекту "Таємнича Полтава". За цей час проходили регулярні тематичні екскурсії по місту до яких приєдналися більше 600 учасників. В рамках урочистостей до Дня міста та з нагоди Всесвітнього Дня туризму керівник проекту "Таємнича Полтава" Ольга Влох отримала ПОДЯКУ від управління культури Полтавського міськвиконкому за активну громадську позицію у справі популяризації історико-культурної спадщини міста Полтава.

Ольга Влох - керівник InGreen

Жовтень 2014 - пройшов найпопулярніший маршрут туристичного клубу "Старовинними садибами і парками Слобожанщини". Він включає такі об'єкти: Шарівський палац, Наталієвська церква, "Співаючі тераси" та Краснокутський дендропарк. На цей маршрут ми їздимо ще з вересня 2012 року! В кінці 2014 року Шарівка перейшла в приватну власність, тож нас очікуює реконструкція палацу. Їхати в Шарівку ВАРТО з нами у 2015 році!

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Листопад-Грудень 2014 - унікальна подорож на "Дві фабрики ялинкових прикрас". Ми побачили етапи виробництваялинкових іграшок. Це неймовірний процес: із скляної трубочки вручні видувають кульку, покривають її сріблом і художник вручні наносить зображення. Їхати на дві фабрики ялинкових прикрас ВАРТО з нами у 2015 році! Детальніше про подорож - ЧИТАТИ ТУТ

Туристичнйи клуб InGreen Полтава

Керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох:

- ДЯКУЮ УЧАСНИКАМ ЗА ЦІКАВІ МАРШРУТИ, які ми відвідали разом! ВИ МОЛОДЦІ - ВИ РОЗШИРЮЄТЕ СВІЙ СВІТОГЛЯД та ВІДКРИВАЄТЕ НОВІ ГОРИЗОНТИ! Ми стараємося для Вас! Приємно, що наша діяльність помітна оточуючим. Нас показували в місцевих новинах. Я виступала в програмі "Зелений компас" на обласному радіо. Я була запрошена в програму "Ранок на "Лтаві" в прямий ефір. Про нас писали в журналі "Колізей", у виданнях "Події та коментарі", Новини Полтавщини, Полтавщина, сайт 0532, Студклуб та інші. А у новому році буде ще більше цікавих подорожей за найкращими маршрутами!

Ольга Влох - керівник InGreen

* - мається на увазі подорож для всіх бажаючих саме за таким маршрутом. Адже колективи, організації, родини чи групи друзів, можливо, і їздили на якісь із перерахованих об'єктів. Але ЛИШЕ туристичний клуб InGreen об'єднав у групу індивідуальних учасників для спільної подорожі за описаною програмою.


МИ ЗДІЙСНЮЄМО ВАШІ МРІЇ та ЛЮБИМО ВАС!

Живіть із ЗАДОВОЛЕННЯМ! Відпочивайте з INGREEN!