20.01.2016

ПІДСУМКИ 2015 рокі від туристичного клубу InGreen (фото,посилання)

2015 рік приніс багато нових вражень та досвіду учасникам та організаторам  туристичного клубу InGreen

Січень 2015 – вперше* полтавці поїхали на неймовірні яскраві ялинки в Дніпропетровськ. Також учасники клубу побували за кулісами справжнього телебачення, почули розповідь про ядерний потенціал країни в Національному аерокосмічному центрі, поколядували та отримали солодкі подарунки на інтернактивній екскурсії в історичному музеї. І звісно ГРАНДІОЗНІ ЯЛИНКИ – куди ж без них!. Також у січні вдруге проходила наша ексклюзивна подорож «На колядки в музей Гоголя та музей Весілля» .

Лютий 2015 – вперше* полтавців приймав сучасний металургійний завод ІНТЕРПАЙП у Дніпропетровську. Це був новий маршрут «Космічний-Промисловий Дніпропетровськ». Ми відкрили це місто з нового боку. Також вперше* проходила романтично-мистецька подорож до музею Шоколаду та міста Суми із відвідуванням театру! Приємно, що майже всі із 50 учасників побували на виставі у Музично-драматичному театрі ім.Щепкіна.  Ми любимо театр і раді, що наші учасники розділяють це захоплення.

Березень 2015 – проект «Мандруємо Полтавщиною» святкував свою річницю на маршруті «Гадяч-Бобрик-Веприк-Вельбівка» Нагадаємо, Гадяч - одна із 14 гетьманських столиць. Ми зробли подорож максимально насиченою та цікавою. Їдемо знову у 2016 році. А проект «Таємнича Полтава» ПЕРШИЙ РОЗРОБИВ і провів тематичні пішохідні екскурсії по Полтаві: «Видатні жінки Полтави», «Полтавський модерн», «Релігійна Полтава

Квітень 2015 – ми побачили найстарішу піраміду Полтавщини в Березовій Рудці. Тепер ВСІ ПОЛТАВСЬКІ ПІРАМІДИ ПІДКОРЕНО! Також ми відвідали садибу Закревських та музей В Березовій Рудці, Краєзнавчий музей та церкву в Пирятині і, найприємніше для керівника туристичного клубу – музей-садибу Григорія Сковороди і картинну галерею в селі Чорнухи. Тож тепер ми провністю пройшли «український шлях Сковороди»: Чорнухи - Переяслав-Хмельницький – Сковородинівка. Також ми традиційно зустрічали «Великдень на Хортиці». Нагадаємо: НІКЗ «Запорізька Січ» двічі на рік гостинно запрошує гостей на БЕЗКОШТОВНЕ СВЯТО. Якщо їхати на Хортицю просто так екскурсія коштує дорого і триває менше години. Ми їдемо на цікаве патріотичне безкоштовне свято на весь день. Ми підбираємо найвигідніші пропозиції

 Травень 2015 – порадував нас традиційним кінно-спортивним святом у Дібрівці та святом «Пісні бузкового гаю» у Диканьці. І звісно, ж у травні розквітав бузок на одному із наших перших маршрутів «Старовинними садибами і парками Слобожанщини»

Червень 2015 – невеличка група екстремалі відвідала закинуте місто Орбіта та недобудовану АЕС у Черкаській області. Фото на зразок «Я був у Прип’яті» були зроблені. Та і саму Прип’ять ми теж відвідали із повнолітнім учасниками. А на останні вихідні припало аж два свят: Національний фестиваль Гончарства в Опішні та фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця» на Сумщині. Наші учасники чудово відпочили на святах.

Липень 2015 – після минулорічної перерви знову проходило традиційне свято «Купальські ігри на батьківщині Миколи Гоголя». На це свято ми почали їздити в 2012 році. Ми були НЕ перші, хто туди поїхав з Полтави. Зате ми завжди приїздимо на свято РАНІШЕ, щоб відвідати музей та СПЛЕСТИ ВІНОЧКИ, а їдемо додому ПІЗНІШЕ, щоб повноцінно насолодитися нічним гулянням. Також весь місяць проходили нові авторські тематичні пішохідні екскурсії містом від проекту "Таємнича Полтава"

Серпень 2015 – знову ми побували в Опішні, цього разу на гастрономічному фестивалі «Борщик у горщику». Фестиваль проходив вдруге, а ми приїхали на нього вперше, виконуючи прохання наших учасників. Наступного року він знову буде проходити. Чи ми на нього потрапимо – залежить від вас. Також ми повторно відвідали Гоголеве із нічною екскурсією «В гості до гоголівської нечисті». То крута тема – чекаємо літа, щоб її повторити.

Вересень 2015 – інформаційно-туристичний проект  "Таємнича Полтава" святкував свій другий день народження на черговій пішохідній безкоштовній екскурсії історичною частиною міста. Також учасники проекту ще раз побували в Хрестовоздвиженському монастирі та дзвіниці.

Жовтень 2015 – ВПЕРШЕ туристичний клуб організував НЕ екскурсію а КОНЦЕРТ. Ми запросили до Полтави українського бандуриста-гітариста Віктора Пашника. Захід проходив  в Галереї Мистецтв і зібрав близько сотні слухачів. Його дата співпала із датою проведення найпершої із екскурсій туристичного клубу в Асканію-Нова – 2 жовтня 2010 року. Тож цей концерт залишив не лише найприємніші враження а й новий  організаторський досвід. І вже наступного дня Віктор побував на найулюбленішому нашому маршруті "Старовинними садибами і парками Слобожанщини" чим дуже порадував його учасників. Особливо на Співаючих терасах.

Листопад-Грудень 2015 - традиційна подорож на "Дві фабрики ялинкових прикрас". Ми побачили етапи виробництваялинкових іграшок. Це неймовірний процес: із скляної трубочки вручні видувають кульку, покривають її сріблом і художник вручну наносить зображення. Також ми побували в Океанаріумі та на відкритті головної ялинки країни

Керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох:
- ДЯКУЮ УСІМ УЧАСНИКАМ ТУРИСТИЧНОГО КЛУБУ ЗА ДОВІРУ ДО НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Ви спонукаєте нас до розробки нових маршрутів та організації цікавих подорожей.  Віднедавна я особисто вже не подорожую в своїх автобусах, тож ДЯКУЮ МЕНЕДЖЕРАМ, ЕКСКУРСОВОДАМ та СУПРОВОДЖУЮЧИМ, яким небайдужа та цікава наша спільна справа! Цього року ми ВПЕРШЕ організували концерт, ми відзначили ПЯТЬ років від дати першої спільної подорожі, ми ввели новий формат екскурсій: тематичні пішохідні екскурсії по Полтаві, які наразі набувають популярності у місті. Я вірю, що ми робимо ДОСТОЙНУ СПРАВУ і залишаємося прикладом для наслідування. Віднедавна ми освоюємо нові конвергентні медіа. ТОЖ: Подорожуйте з кращими! Шукайте нас за хештегом #InGreenPoltava
Пропонувати ваші поїздки - МОЖНА ТУТ Почитати та написати відгуки - МОЖНА ТУТ

* - мається на увазі подорож для всіх бажаючих саме за таким маршрутом. Адже колективи, організації, родини чи групи друзів, можливо, і їздили на якісь із перерахованих об'єктів. Але ЛИШЕ туристичний клуб InGreen об'єднав у групу індивідуальних учасників для спільної подорожі за описаною програмою.

МИ ЗДІЙСНЮЄМО ВАШІ МРІЇ та ЛЮБИМО ВАС!
Живіть із ЗАДОВОЛЕННЯМ! Відпочивайте з INGREEN!