10.01.2017

ПІДСУМКИ 2016 рокі від туристичного клубу InGreen (фото,посилання)

2016 рік приніс багато нових вражень та досвіду учасникам та організаторам  туристичного клубу InGreen

Січень 2016 – вдруге полтавці побачили неймовірні яскраві ялинки міста Дніпро. Також учасники клубу побували за кулісами справжнього телебачення, почули розповідь про ядерний потенціал країни в Національному аерокосмічному центрі, поколядували та отримали солодкі подарунки на інтернактивній екскурсії в історичному музеї. І звісно ГРАНДІОЗНІ ЯЛИНКИ – куди ж без них!. Також у січні втретє проходила наша авторська подорож «На колядки в музей Гоголя та музей Весілля» .

Лютий 2016 – вдруге проходила романтично-мистецька подорож до музею Шоколаду та міста Суми із відвідуванням театру! Знову майже всі із 50 учасників побували на виставі у Музично-драматичному театрі ім.Щепкіна.  Ми любимо театр і раді, що наші учасники розділяють це захоплення.

Березень 2016 – вдруге ми побували у місті Дніпро, цього разу на заводі INTERPIPE та у музеї Ретро-автомобілів. І вісно ж знову побачили ексклюзивні об"єкти: Дніпропетровське державне телебачення та Національний аерокосмічий центр.

Квітень 2016 – ми втретє побували у Гадячі в рамках проекту "Мандруємо Полтавщиною" також на нас чекали цікаві села Бобрик і Веприк.  Новою стала поїздка в Горішні Плавні. В рамках цієї мандрівки ми також побували на "трикотажному шопінгу", в старовинному селі Келеберда і в одному із трьох найбільших святинь Полтавщини - монастирі Козельщинському Різдва Богородиці.

 Травень 2016 – був дуже насиченим, адже травневі свята співпали зі святом Великодня, яке ми вже третій рік поспіль зустрічали на Хортиці. Нагадаємо: НІКЗ «Запорізька Січ» двічі на рік гостинно запрошує гостей на БЕЗКОШТОВНЕ СВЯТО. Якщо їхати на Хортицю просто так екскурсія триває менше години і не надто цікава. На початку травня було іще декілька важливих поїздок. Третій рік попіль ми їхали на традиційне кінно-спортивне свято у Дібрівці. На прохання учасників вперше проходила поїздка на грандіозне цвітіння тюльпанів у КІровограді. Вона називалася "Сто тисяч" тюльпанів і остання "Надія", адже в програмі були не лише селфі на фоні квітів та екскурсія Єлисаветградом, а також поїздка в музей відомого драматурга, автора повісті "сто тисяч" та інших класичних соціально-побутових творів в Національний музей-заповідник Івана Карпенка-Карого - хутір "Надія". І звісно, ж у травні розквітав бузок на одному із наших найперших і найулюбленіших маршрутів  «Старовинними садибами і парками Слобожанщини». Цього роу маршрут було оновлено і до нього додано Історико-художній музей у Пархомівці, де розміщені каритни відомих світових художників. І ще однією новою квітковою поїздкою став насичений маршрут "Нереальний мікс: бузок, банани і Coca-Cola". На прохання наших учасників ми перші* з Полтави відвідали ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» під Києвом та унікальну тропічну баанову ферму. А в кінці дня учасники поїздки помилувалися різними видами бузку у Національному ботанічному саду ім. М.М.Гришка. Тож травень був найактивнішим екскурсійним місяцем першого півріччя минулого року.

Червень 2016 – на ваші прохання ми вдруге організували комфортабельний транспорт на концерт улюбленого гурту Океан Ельзи. вперше у 2014 році ми їздили на концерт у місто Суми. Цього разу наша дорога лежала в місто Харків. Втретє за рік полтавців гостинно зустрічало місто Дніпр. Цього раза традиційна екскурсія була доповнена катанням на справжнісінькій піратській яхті. Свято Тріїці ми знову зістірчали в одному із кращих музеїв України в музеї Архітектури та побуту середньої Наддніпрянщини. А на останні вихідні знову ми їхали на фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця» на Сумщині.

Серпень 2016 – вже четвертий раз поспіль нас вітала Дніпропетровщина. Цього разу ми перша* і єдина організована група з Полтави, яка побувала на авіаційному фестивалі "Вільне небо" на аеродромі Майське. Також Ми заїхали на широковідомий Мавріїнський майдан біля Павлограду, де навряд чи ступала нога організованих екскурсійих груп із Полтави.

Вересень 2016 – втретє за весь час і вдруге за рік ми організували зручний транспортна концерт улюбленого гурту Океан Ельзи. Цього разу ми їхали у місто Кременчук. Вже декілька років поспіль ми єдині в Полтаві збирає індивідуальних учасників у зручний автобус, щоб доїхати на концерт улюбленого гурту.  Також ми їздили в осінню Шарівку. А проект "Таємнича Полтава" проводив чергову безкоштовну оглядову екскурсію , а також презентував нові і повторював улюблені тематичні пішохідні маршрути містом.

Жовтень 2016 – був багатий на події та враження. Ми традиційно побували на всеукраїнському безкоштовному патріотичному святі "Покрова на Хортиці". Ми перші* відкрили два абсолютно нових маршрути: "Сільський Ермітаж" і "Золото Скіфів", який пролягав трьома областями України і розповідав про старовинне місто Гелон, художній музей у Пархомівці та "нафтову столицю" України місто Охтирка. Також вперше* пройшов новий маршрут і знову ж на Ваші прохання: "Подвійн Буки і Біла Церква", де поєдналися краса ландшафтного парку в селі Буки на Київщині, унікального каньйону  в селі Буки на Черкащині та дендропарку "Олександрія" і місті Біла Церква. А в кінці жовтня пройшов другий сольний концерт відомого на всю Україну бандуриста Віктора Пашника. А вже настпного дня талановитий виконавець та учаснки туристичного клубу поїхали в Гоглеве та музей Весілля. В рамках інформаційно-туристичного проекту "Таємнича Полтава" також було багато нових вражень, адже крім нови тематичних маршрутів вперше* за всю історію екскрсійної діяльності в Полтаві проходила оглядова екскурсія АНГЛІЙСЬКОЮ мовою для всіх бажаючих.

Грудень 2016 -  традиційна подорож на "Дві фабрики ялинкових прикрас". Ми побачили всі етапи виробництва ялинкових іграшок. Це неймовірний процес: із скляної трубочки вручні видувають кульку, покривають її сріблом і художник вручну наносить зображення. Також ми побували в Океанаріумі та на ярмарку біля головної ялинки країни

Керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох:
- ЗНОВУ Я ВИСЛОВЛЮЮ ПОДЯКУ УСІМ УЧАСНИКАМ ТУРИСТИЧНОГО КЛУБУ ДОВІРУ ДО НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Приємно, що саме до нас Ви звертатеся із пропозиціями нових маршрутів та проханням організувати омріяну подорож. Іноді буває непросто водночас бути і організатором таких масштабних екскурсійних заходів і мамою маленької дівчинки. Та завдяки Вашій любові ми розробляємо нові маршрути, втілюємо нові ідеї та проводимо цікаі заходи. Дякую нашим МЕНЕДЖЕРАМ, ЕКСКУРСОВОДАМ і СУПРОВОДЖУЮЧИМ, які зараз оранізовують поїздки і які вже працюють на іншій роботі але, люблять та пам"ятають нашу рідну екскурсійну діяльність. Я вірю, що ми робимо ДОСТОЙНУ СПРАВУ і залишаємося прикладом для наслідування. Ми стали більш активні в Інстаграм. І внас незмінний хештег #InGreenPoltava. Подорожуйте з кращими! Пропонувати ваші поїздки - МОЖНА ТУТ Почитати та написати відгуки - МОЖНА ТУТ

* - мається на увазі подорож для всіх бажаючих саме за таким маршрутом. Адже колективи, організації, родини чи групи друзів, можливо, і їздили на якісь із перерахованих об'єктів. Але ЛИШЕ туристичний клуб InGreen об'єднав у групу індивідуальних учасників для спільної подорожі за описаною програмою.

МИ ЗДІЙСНЮЄМО ВАШІ МРІЇ та ЛЮБИМО ВАС!
Живіть із ЗАДОВОЛЕННЯМ! Відпочивайте з INGREEN!