20.09.2017

Учасники InGreen вдруге відвідали «Петриківський дивоцвіт» та InterpipeTechFest на Дніпропетровщині

 Україні щороку проходить сотні різноманітних фестивалів – музичних, мистецьких, гастрономічних. Кожен регіон має, чим вразити дорослих та молодь. Наприклад, на Дніпропетровщині щоосені одночасно проходять два масштабні фестивалі – «Петриківський дивоцвіт» та Interpipe TechFest. Один присвячений мистецтву та етнографії, інший – науці, техніці та сучасним технологіям. 16 вересня збірна група з Полтави у кількості 20 осіб відвідала Дніпро та Петриківку. Таким чином вони змогли не лише поринути в атмосферу сучасного українського міста, яким, звісно ж, є Дніпро, а й стати учасниками самобутніх фестивалів.

Туристичний клуб InGreen єдиний в Полтаві вже два роки поспіль організовує поїздки на заходи, що сприяють вихованню молодого покоління на кращих зразках народної творчості та пробуджують інтерес до науки. В епоху гаджетів та інтернету батькам дедалі складніше зацікавити дітей до творчості та винахідництва. Такі фестивалі, як Interpipe TechFest та «Петриківський дивоцвіт», дають змогу і батькам, і дітям інакше подивитися на звичні речі, змінюють світогляд, спонукають здобувати нові знання.

InterpipeTechFest Полтава Днепр InGreen

Всесвітньовідомий етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт» щорічно проходить в столиці народного живопису – Петриківці. Цьогорічний фестиваль пройшов вже вдев’яте! Традиційно на фестиваль приїхали умільці з усього регіону, щоб продемонструвати свої вироби – ляльки, національний одяг, плетені кошики, ковані вироби, посуд, декоративні предмети інтер’єру, прикрашені добре пізнаваним, але неповторним петриківським розписом. Гостей свята розважали майстри Петриківського розпису, народні ансамблі та козацький театр. А для поціновувачів української кухні були відкриті цілі алеї з національною їжею.

Петриківський дивоцвіт InGreen Полтава Петриківка

Фестиваль Interpipe TechFest, що має на меті підвищити інтерес громадськості до науки, інженерії та сучасних технологій, цьогоріч проходив вдруге. Експозона фестивалю була розділена на тематичні блоки – Промисловість, Космос, Робототехніка, Технічна освіта, Інновації, Експеріментаріум, DIY, Моделювання, Гаджети. У зоні промисловості свої напрацювання представлять українські компанії, які стали символами інженерних і технічних досягнень – КБ Південне, Південмаш, Івченко-Прогрес, Укргазвидобування, КрАЗ та ІНТЕРПАЙП. Відвідувачі заходу змогли протестувати новітні технології (дрони, 3D-принтери і окуляри віртуальної реальності), взяти участь в боях радіокерованих моделей танків, побудувати з кубиків LEGO літальні об’єкти з легендарної кіноепопеї «Зоряні війни» та були учасниками неймовірних фізичних та хімічних експериментів.

InterpipeTechFest Полтава Днепр InGreen

Наступна поїздка в Дніпро від ТК InGreen запланована на січень – в цей час у місті стоять казкової краси ялинки та приголомшлива новорічна ілюмінація. Взагалі, Дніпро – чудове місто для екскурсій в форматі «батьки та діти». При чому, цікаво тут буде не лише малечі, а й дорослому поколінню. Тут є і Музей ретро-автомобілів, і Аерокосмічний музей, і Музей цікавої науки, а також можлива поїздка на яхті чи захоплююча екскурсія в Телецентр. До речі, якщо ви шукаєте, де ближче сходити з екскурсією на телебачення, телерадіокомпанія «Лтава» віднині відкриває свої двері для збірних груп. Деталі на сайті:  http://ingreen.in.ua/