"Сто тысяч" тюльпанов и последняя "Надежда"

Длительность поездки: 1 день
Затраты на человека:

Автобусная экскурсия на 1 день из Полтавы

Дендропарк міста Кіровоград має площу 44,2 га. Більше як дві третини з них – це зелені насадження. Кіровоградський дендропарк є досить молодим. Будівництво розпочалось у 1950-х роках. Дендропарк найперше відомий своїми розкішними квітковими ланшафтами. Серед яких тут 2 млн. тюльпанів і нарцисів. Свого часу вони були спеціально завезені сюди із Голандії. Мальовничі алеї дерев, обсаджені кущами білого жасмину, жовтої акації, барбарису та дикої троянди. Особливо тут красиво навесні, коли клумби починають світитись дивовижним різнобарв`ям пахучих суцвіть. Зараз на території парку встановлено дуже багато атракціонів. Тому тут постійно людно і весело, проводяться концерти і акції. Кіровоградський дендропарк називають українським Діснейлендом.

Хутір Надія” – державний музей-заповідник І.Тобілевича (Карпенка-Карого). Є однією з найвидатніших історико-культурних пам’яток України, статус заповідника-музею отримала в 1956 році. Садиба знаходиться серед дубів, струнких осокорів, ясенів, гледичії, тополь. Більше ста років тому на місці, де тепер шумлять дерева, квітне фруктовий сад – був степ. «Оазис» на 11 гектарах землі, яка була передана в спадок його дружині, Надії Тарковській, заснував видатний український драматург, театральний і суспільний діяч Іван Тобілевич. Саме на честь своєї дружини він і назвав хутір. У заповіднику-музеї “Хутір Надія” експонується близько двох тисяч предметів, значна частина з яких передана сім’єю Тобілевичів – Тарковських. З того часу збереглися будинок сім’ї, парк із ставком, флігелі і чумацький колодязь.


Рекомендуем экскурсию «"Сто тысяч" тюльпанов и последняя "Надежда"» для групп от 15 человек в удобный для Вас день.
Есть ВОПРОС? Напшите сообщение в ФЕЙСБУК! Или заполните форму "ЗАПРОС" на ГЛАВНОЙ странице вверху слева возле вкладки "Контакты"