ТЕМАТИЧЕСКИЕ экскурсии от проекта "Таємнича Полтава"

Длительность поездки: 5 и 12 августа
Затраты на человека: 40 грн взрослые, 30 грн дети от 8 до 16 лет, дети до 8 лет с родителями или другими родственниками бесплатно

Абсолютно нові авторські тематичні пішохідні екскурсії по історичній центральній частині міста

5 серпня на 10.00 та 16.00

Успіхи та невдачі повоєнної відбудови міста

12 серпня на 10.00 та 16.00

 Старовинні міські особняки Полтави

Для Вашої зручності можна безкоштовно цілодобово

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ ТУТ


ОПИС МАРШРУТУ "Успіхи та невдачі повоєнної відбудови міста"

 На щастя, зараз можемо спостерігати підвищення інтересу до історії міста, зокрема, повоєнної відбудови. Це відбулося завдяки широкій публікації "Записок провінційного архітектора" Л.С. Вайнгорта. Звісно, у цій книзі неможливо було описати всі масштабні перетворення, які відбулися у місті. Навіть більше, деякі великі проекти залишилися невисвітленими. Метою нашої екскурсії є познайомити Вас із маловідомими фактами повоєнної відбудови міста, розповісти про складність завдань і проблеми, які траплялися на шляху архітекторів. Ви побачите нереалізовані проекти відбудов та архівні фотоматеріали реставраторів.

ОПИС МАРШРУТУ "Старовинні міські особняки Полтави "

Образ нашого міста, це не лише Кругла площа, Краєзнавчий музей та вид з Білої альтанки. Полтава - це місто старовинних особняків: козаки, поміщики, купці, діячі інтелігенції - їхні помешкання є пам'ятками архітектури і свідченням далеких вже часів. Ми мандруватимемо найстарішими кварталами і вулицями міста, побачимо міські палаци з власними парками і камерні садиби доби ампіру, прекрасні взірці неоготики, мавританської та вікторіанської архітектури, а також романтичного віденського модерну. Дізнаємося про міські легенди, які пов'язані з найбільш відомими особняками міста. Згадаємо найбільш відомих власників і талановитих архітекторів, які створювали все це розмаїття форм.


Экскурсии проходят регулярно в рамках поисково-исследовательского проекта "Таинственная Полтава" основанного 21 сентября 2013 года.

ОПИСАНИЕ ПРОЕКТА: добровольное объединение единомышленников на основе общих интересов, для совместных походов в музеи и на экскурсии в черте города Полтава и Полтавского района. Экскурсии проходят регулярно. Участие в проекте является добровольным.
ЦЕЛЬ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ: повысить патриотизм полтавчан и любовь к родному городу путем предоставления информации о его богатом и славном историческом прошлом.

Присоединиться к проекту могут все желающие. Анонсы экскурсий отображаются на этой странице. На каждую экскурсию ОБЯЗАТЕЛЬНА ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСЬ. Для этого необходимо заполнить письменную заявку на украинском языке. Подтверждение Вашего участия будет в ПИСЬМЕННОЙ форме на указанную Вами в заявке почту не позднее чем за 3-4 дня до даты мероприятия.

Тематична екскурсія Таємнича Полтава туризм

ВНИМАНИЕ. В рамках проекта разработаны ексклюзивные авторские пешеходные экскурсии по Полтаве. Их можно заказать на удобную для Вас дату и время. Длительность каждой 2-2,5 часа. Перечень тем:

Полтавская крепость и подземелья
Архитектурная Полтава
Забытые страницы полтавского класицизма
Особенности полтавского модерна
Художественная Полтава
Легенды и мистика старой Полтавы
Полтава времен казачества
Учебные заведения Полтавы 18-19 ст
Полтавские кладбища 17-18 ст
Славные дочери Полтавы
Немецкая колония
История Подола - между рекой и горой
Неизвестные Павленки


ОТЧЕТ за сентябрь 2013 - сентябрь 2014 - ЗДЕСЬ

ОТЧЕТ за октябрь 2014 - март 2015 - ЗДЕСЬ

ОТЧЕТ за апрель 2015 - сентябрь 2015 - ЗДЕСЬ

Отчет за октябрь 2015 - апрель 2016 - ЗДЕСЬ

 Дальше больше! ЖДЕМ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Архитектурная