На Івана Купала в Гоголево 2022

Длительность поездки: 6 июля 2022
Затраты на человека:

ОБЛАСНЕ ТРАДИЦІЙНЕ ФОЛЬКЛОРНЕ СВЯТО  «Купальські ігри на батьківщині М.Гоголя» в с. Гоголеве на березі мальовничого Гоголівського ставу на території музею-заповідника М.В.Гоголя -  6 липня 2022

Їздимо з 2012 року! Програма туру:

18.30 - виїзд із Полтави, дорога. САМОСТІЙНА участь у святкуваннях на березі ставка в селі Гоголеве

ІВАНА КУПАЛА – одне із найпоетичніших свят українського обрядового календаря. Купальські ігри надихали на творчість не тільки великого Гоголя, але і багатьох інших письменників та поетів. Продовжуючи славні традиції, кожного року в ніч з 6 на 7 липня на території гоголівської садиби проводиться обласне традиційне фольклорне свято «КУПАЛЬСЬКІ ІГРИ НА БАТЬКІВЩИНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ».

На святкування Купала приїжджають численні гості з багатьох областей України. Хто вінки плести та на воду пускати, хто через багаття пострибати, хто і папороть пошукати. Бажаючі також можуть поласувати традиційними смаколиками та улюбленими стравами української кухні. І вареники, і випічка, і пиріжки, і узвар, і справжній козацький куліш — все, що душа побажає. Невеличке містечко майстрів тут також розміщене. Вишиті рушники, серветки, сорочки, картини, різьба по дереву, вироби з глини - на будь-який смак. А ще ви зможете відвідати ПАСІКУ РУДОГО ПАНЬКА і скуштувати цілющого запашного меду! Таємничі обряди, нечиста сила, духи, папороть, вогнище. Все це створює атмосферу справжнього гоголівського свята. Окрім традиційних купальських розваг, організатори запланували вражаюче шоу вогню! ЦЕ НЕМОЖЛИВО ПРОПУСТИТИ!

01.00-02.00 - збір групи, дорога в Полтаву, розвезення по місту по маршруту Кільцевого + Левада і Поділ!


ЗВІТ про поїздку 2012 року ЗДЕСЬ

ЗВІТ про поздку 2013 року - ЗДЕСЬ

В Гоголево на Ивана Купала из Полтавы


Таке свято можна побачити лише раз на рік!

Є запитання? Напшіть повідомлення в ФЕЙСБУК! Або заповніть форму "ЗАПРОС" на ГОЛОВНІЙ сторінці вгорі зліва біля розділу "Контакти"