Из ПОЛТАВЫ на конно-спортивный праздник в Дубровке и город-курорт Миргород

Длительность поездки: 1 мая
Затраты на человека: 250 грн взрослые, 230 грн дети, дети до 7 лет на руках у родителей - бесплатно!! В стоимость входит: дорога, страховка, сопровождение, участие в конно-спортивном празднике.

Трансфер  з Полтави на кінно-спортивне свято в Дібрівці 1 травня

В програмі туру: кінно-спортивне свято в Дібрівці та місто-курорт Миргород

Для Вашої зручності можна безкоштовно цілодобово
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ ТУТ

 ВЕЛИКИЙ АВТОБУС набраний! Набираємо ДОДАТКОВИЙ маленький автобус!

Актуальна інформація буде повідомлена зареєстрвоаним учасникам не пізніше 29.04 до 19.00!

Інформація про оплату та погодинна програма надходить ПИСЬМОВО на вказану Вами електронну адресу!

Їздимо на свято з 2014 року! Ми перші організували трансфер на свято для індивідуальних учасників з Полтави.

Програма поїздки 1 травня з Полтави для ДОДАТКОВОГО АВТОБУСА:
08.30-11.00 - виїзд з міста Полтава, дорога
11.00-16.00 - участь у масштабному святкуванні в Дібрівці. Програма свята нижче
16.00-16.30 - дорога
16.30-17.30 - вільний час для самостійного огляду міста Миргород
17.30-20.00 - дорога в Полтаву.


Програма поїздки 1 травня з Полтави для ОСНОВНОГО АВТОБУСА (місць немає):
07.30-09.30 - виїзд з міста Полтава, дорога
09.30-10.30 - вільний час для самостійного огляду центральної частини міста Миргород
10.40-11.00 - дорога
11.00-16.00 - участь у масштабному святкуванні в Дібрівці. Програма свята нижче
16.00-17.00 - дорога
17.00-19.00 - екскурсія на фермі страусів. Бажаючі можуть погодувати страуса. Бажаючі можуть замовити дегустацію продукцію галузі страусівництва.
19.00-22.00 - дорога в Полтаву.


Традиційно, генеральний спонсор свята - виробник натуральної молочної продукції ТМ «Гармонія» запрошує на сімейний відпочинок! 1 травня об 11.00 в с. Дібрівка відбудуться змагання з кінного спорту.

Кінне свято в Дібрівці – це унікальна можливість для кожного, зануритися в гармонію з природою, проїхати на справжній підводі родиною, спробувати кумис та побачити на власні очі високу майстерність вершників з усіх куточків країни. А цього річ, це ще й унікальна можливість піднятися в небо на повітряній кулі! Тільки у нас ви зможете покататися на повітряній кулі -побачити унікальну красу Полтавщини з висоти пташиного польоту!

Об 11:00 годині на території легендарного Дібрівського кінного заводу (адреса: с.Дібрівка, Миргородського району, Полтавської обл.) уже традиційно розпочнеться весняне свято.

Окрім унікальної можливості подивитися на обласні відкриті перегони за участі Дібрівських рисаків, організатори планують вразити гостей неймовірним кінним шоу, з каскадерськими трюками, за участі легендарного кінного театру «Українські Козаки» Олега Юрчишина, який раніше ми бачили тільки в кіно та кліпах відомих виконавців. Кінний театр Олега Юрчишина бажаний гість у європейських країнах – Австрії, Бельгії, Німеччині, Скандинавії, Італії, а також азійських, зокрема, в Об’єднаних Арабських Еміратах. Неодноразово наших козаків запрошувала на кінні змагання сама Королева Великобританії Єлизавета ІІ, тому в Англії вони виступали понад 10 разів. Фільмографія Олега Юрчишина нараховує більше 20 стрічок, поміж яких такі кіно шедеври, як "Вогнем і мечем" (1999) Єжи Гоффмана, "Чорна рада" (2001) Миколи Засєєва-Руденка, "Тарас Бульба" (2008) Володимира Бортка тощо.

Саме в Дібрівці, кращих маститих скакунів елітних порід із різних куточків України продемонструють професіонали та аматори кінного спорту – кожен учасник проявить свою майстерність на максимум. А глядачі матимуть унікальну можливість відчути себе справжніми вершниками – для малечі організатори передбачили кінні прогулянки на території Дібрівського заводу. Чудова можливість посеред незайманої природи Полтавщини неквапливо проїхатися верхи на граціозному коні, вдихнути чисте повітря на повні груди й насолодитися гармонійним відпочинком!

Розважальний захід матиме колоритне етно - забарвлення: проводитимуться захоплюючі майстер-класи, а смачна їжа, страви на мангалі, солодкі десерти й звісно ж найсмачніше морозиво зроблять відпочинок ситим й апетитним. Під часу заходу буде діяти колоритні фотозони, які спеціально для цього заходу встановлює генеральний спонсор, ТМ "Гармонія".

Програма свята :
Урочисте відкриття свята – 11:00, Театралізований парад
І заїзд 11:40 - Перегони, та вручення призів на честь Графа ОРЛОВА Олексія Григоровича Для коней орловської рисистої породи старшого віку Учасників Дібрівської дитячої кінно - спортивної школи
ІІ заїзд 12:00 - Перегони, та вручення призів Державного Підприємства « Конярство України». Для коней орловської рисистої породи 2-х років
ІІІ заїзд 12:20 - Перегони, та вручення призів на честь засновника ДКЗ № 62 Романова Дмитра Костянтиновича
ІV заїзд 13:00 - Перегони, та вручення призів на честь видатного майстра – наїзника Стасенка Михайла Дмитровича. Для коней російської рисистої породи 2-х років
V заїзд - 13:20 - Приз Дібрівського кінного заводу №62. Для коней рисистих порід 4-х років і старшого віку
13:25 Виступ кінного театру «Українські козаки», Олега Юрчишина
Гала – концерт « Української пісні»

Тільки у нас, відпочинок для найвибагливіших! Кінні біга, каскадерські трюки на конях, справжній український ярмарок, виставки – продажі виробів ручної роботи, дитяче містечко атракціонів та майстер – класів, екскурсії Дібрівським кінним заводом, катання верхи та на підводі в гармонії з природою. Замало нових відчуттів? Тоді тримайтесь! Тільки у нас ви зможете покататися на повітряній кулі, піднятися в небо та побачити унікальну красу Полтавщини з висоти пташиного польоту!

Цього року, ми врахували побажання гостей минулорічного свята, отже прикладемо максимум зусиль, аби ваш Weekend був незабутній та гармонійний. Особливого колориту цьогорічному святу додасть Гала - концерт за участі українських фольклорних колективів.

Кінне свято в Дібрівці відбудеться за підтримки Полтавської ОДА та ДП "Конярство України". Вхід вільний, живий звук!


Відома нам інформація щодо повітряної кулі:

Одну повітряну кулю привезуть на свято. Вона може піднятися в небо лише по сухій безвітряній погоді. Якщо погода буде прийнятна, то куля буде підійматися в небо. В неї може сісти одночасно 4-6 осіб. Діти катаються лише у супроводі дорослих! Під час перебування на кулі Ви особисто несете відповідальність за Ваше життя та здоров'я, а також за життя та здоров'я Вашої дитини. Загальний час перебування на кулі  "підйом-катання-спуск" триває близько 6-8 хвилин! Посадка по живій черзі. Вартість на 1 особу: 200 грн дорослі від 12 років, 100 грн діти від 3 до 11 років, діти до 3 років - безкоштовно!


Сторінка організаторів ТРАНСФЕРУ в ФБ - https://www.facebook.com/events/202101000570695/

Сторінка організаторів СВЯТА в ФБ - https://www.facebook.com/kinneSvyato/

Из Полтавы на Конный праздник в Дубровке как доехать 1 маяНОВИНА про першу з Полтави поїздку на свято в 2014 році - ТУТ

НОВИНА про поїздку до страусів та конячок в 2014 році - ТУТ


Є запитання? Напишіть повідомлення в ФЕЙСБУК! Або заповніть форму "ЗАПРОС" на ГОЛОВНІЙ торінці вгорі зліва біля вкладки "Контакты"